Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudok az egérrel gördülni,...

Nem tudok az egérrel gördülni, miért?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baja nem volt, tegnap még jó volt, ma meg hiába gördítem a kerekét, nem gördül az oldal, csak ha be is nyomom a kereket, de úgy nem jó nekem. Mit csináljak vele? Kihúztam, aztán visszadugtam, újra is indítottam, úgy is hogy nem volt bedugva, aztán bedugtam utána, sehogy se jó.

2012. okt. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg koszos az optikája, egy tisztítás segíthet rajta.
2012. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 algopirin ***** válasza:

golyós egér, az már lassan muzeális darab :)

Ha tényleg golyós és nem kamu kérdés :) kiveszed a golyót elfordítod a golyó alatt a lapot és kijön, lemosod és megtörölgeted, belenézel van benne két kicsi görgő az egyik a előre-hátra a másik a jobbra-balra mozgást érzékeli arra is rászokott ragadni a kosz idővel azt óvatosan belenyúlsz és le tudod piszkálni róla esetleg egy alkoholos vattával megtörölgeted, ha ez se segít valoszinüleg elbucsuzhatsz tőle.

2012. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem golyós! :) Akkor nem jól fogalmaztam. Úgy értettem, hogy a kis kereket hiába görgettem, a lapok nem gördültek le, csak ha be is nyomtam a kereket és úgy gördítettem. :) A "világító rész" tisztításával nem oldódott meg a probléma, de felfeszítettem a kattintógombokat, és többször belefújtam, és úgy jó lett!
2012. okt. 9. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Az optika tisztításánál a belsejében lévő optikára gondoltam, ami a görgő két oldalán helyezkedik el.
2012. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!