Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PENDRIVEm egyik napról a...

A PENDRIVEm egyik napról a másikra egyszerűen nem csinál semmit, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, valakinek ötlete? Bedugom és egyik nap még felismerte normálisan ahogy kell, egy éjszaka telt el, aztán másnap már semmi, pedig világít rajta a kis led. És az a nagy bajom, hogy egy 8 GB-os pendrive, az egész életem ezen van meg a munkám is!

Mit tudok tenni? Segítsetek lécci!


2009. aug. 5. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hova dugtad be? Mármint a gépházadon van elől is USB csatlakozó? Próbáld meg hátul , és ha van akkor elől is csatlakoztatni.
2009. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld másik gépen.Ha ott sem működik,kezdj új életet.
2009. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elöl is hátul is, mindegyikben kipróbáltam meg hosszabbítóval is de sehol semmi :(((

és olyan cég sincs aki ki tudná szedni az adatokat?

ráadásul viszonylag új, ha még garanciában van,akkor követelhetem akitől vettem, hogy ezt márpedig oldja meg? azaz pl a kimentés költségeit fedezze?

Ez kész ............ már szedem a nyugtatókat, de ahogy említettem az életem ezen van :(((

2009. aug. 5. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha bedugod másnál, akkor sem megy?
2009. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

már 6 db különböüző gép összes usb-jébe dugtam és semmi :(

valaki ajánlotta nekem, hogy ha ezzel foglalkozó emberke szétkapja akkor a benne levő akármiről lehetséges adatmentést csinálni mert ilyenkor az olvasója száll el, csak nemtom ki ez mi ez. Ő sem tudott ajánléani senkit.

Tui tudtok erről ?

Most már ennek úgyis mindegy, csak legalább az adatok legyenek meg....

2009. aug. 5. 16:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor minden elveszett és ahogy tanácsolták kezdj új életet. garanciában pedig nem követelheted az elveszett adataid helyreállítását, csak a pendrive kicserélését.

Kicsi az esély, hogy meg lehet javítani úgy hogy az adatok is menthetők legyenek.

2009. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor ebből milliós nagyságrendű pert lesz pedig, merthogy olyan nagy kárt csinált.

Vagy visszaállítják nekem ahogy akarják (Kürt kft stb) vagy megy a per, ez sajnos nem gyreekjáték. 8 GB igen fontos anyag volt rajta, egy része ipari titok.

2009. aug. 5. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Azóta már összeült a válságstáb. :))

Majd hülyék lennének fizetgetni mindenkinek aki egy elcsesződött pendrive-ot lóbál.

Reménykedek,hogy ez egy kamu kérdés és nem vagy ennyire öööö.......mindegy.

2009. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mi kamu ???

az persze ...

de jó lenne ha kamu lenne

2009. aug. 5. 23:09
 10/10 anonim válasza:
a pendiknek is van egy bizonyos élettartamuk, lehet hogy beadta a kulcsot szegényke.
2010. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!