Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel® HD Graphics?

Intel® HD Graphics?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnél vásárolni, ki is néztem egyet, integrált videókártya van benne (Intel® HD Graphics). Esetleg van e valami konkrét tapasztalat erről? (mire elég mire nem). Természetesen nem játékra használnám, de azért jó lenne, hogy ha 1-2 régebbi játék elfutna rajta gond nélkül.

Illetve olvastam, hogy az Intel® HD Graphics 3000-nél valamennyivel jobb az Intel® HD Graphics 4000. De ez sehol sincs odaírva, ahol a laptop jellemzőit nézem (több oldalon is keresgéltem). Ezt honnan lehet tudni, hogy melyik van benne?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 6. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Internetezni,filmet nézni jó,esetleg a régebbi játékok is elfutnak rajta.
2012. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ivy bridge cpu-ban hd4000 van, sandy bridge cpu-ban hd3000, sandy pentium és celeron cpu-ban pedig hd1000(Intel® HD más néven), tehát a processzor alapján meg tudod nézni mi van benne(mobil gépekre vonatkozik), illetve ha olcsóbb árkategória, akkor biztos, hogy hd1000 van benne valami B jelölésű procival.
2012. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!