Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem lefagy és újraindul....

Asdfbgvguhxetjjcse kérdése:

A gépem lefagy és újraindul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég tönkrement a videókártyám, de betettem a sütőbe 10 percig 200 fokon és megjavult. Egy ideig jól bírta, most viszont a gép véletlenszerűen lefagy, főleg amikor játszok (egér megáll, semmi nem történik), és egy idő után újraindul. Azt olvastam hogy a RAM-al lehet probléma. (Windows 7 64 bitet használok.)

2012. okt. 4. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy betetted a sütőbe hatalmas hülyeség volt. Nem értem miért működött. Az újraindulás lehet attól, hogy megtelik a memória.(szerintem...) Én nem használnék egy sűlt videókártyás gépet. Szerintem azt is cseréld! A játék pedig általában sok RAM-ot használ.


Mennyi van a gépben?

2012. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem jó ötlet volt a sütés. Így működik, és ha el is romlik egy idő után akkor is jobb mintha soha nem lett volna megint jó. 4GB Ramom van, bár amikor ezt írtam akkor kivettem 2 GB-ot, hogy megnézzem úgy jobban működik-e. Most minden jónak tűnik, nem értem miért. Szerintem a probléma még mindig fennáll, csak lappang.
2012. okt. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!