Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendeltem egy videókártyát,...

Rendeltem egy videókártyát, és utólag kicsit bizonytalan vagyok, hogy jól csináltam-e, vajon fog-e működni?

Figyelt kérdés

Ezt rendeltem:Sapphire HD7750


Alaplapom: ASRock 4CORE1600-D800


Úgy tudom,hogy minden passzol,de egy kicsit bizonytalan lettem valamiért,pl.a VGA-nak 3.0 PCI Express csatlakozója van.Ez baj?Csak azért idegeskedek,mert az alaplapom se egy mai darab?Szrtintetek menni fog?



2012. okt. 3. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Menni fog,nyugi :)
2012. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
Semmi gond nem lesz vele.
2012. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én is így gondoltam,csak az unokatestvéremnek volt egy regebbi PCI-E foglalatú ECS alaplapja,bele szeretett volna tenni egy HD7850-es VGA-t,és én is mondtam,hogy nyugodtan megveheti,menni fog,de érdekes módon nem ment.A ventik pörögtek,de a monitor nem kappott jelt.A mai napig nem lehet tudni,mitől volt,pedig a táp is jó kellett legyen (Corsair 430W)Csak ezért parázok egy kicsit :)
2012. okt. 3. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg működnie kell.

Amúgy a haverod eseténél: rá volt kötve a tápcsati a VGA-ra?

2012. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen igen,rá volt kötve.
2012. okt. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!