Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a PC-met halkítani akarom,...

Ha a PC-met halkítani akarom, és a gépházat ki akarom belülről bélelni szivaccsal, akkor mindegy, hogy milyen szivacsot használok?

Figyelt kérdés
A szivacs anyaga nem tud elektrosztatikusan feltöltődni és kárt okozni a gépben?

2012. szept. 29. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet. És a szellőzéssel mi lesz?
2012. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A szellőzőknél kihagynám.

Olvastam, hogy van egy polifoam szivacs, és azzal lehet csinálni. De lehet mással is?

[link]

2012. szept. 29. 09:05
 3/12 JuhászDork ***** válasza:
inkább a ventillátorokat meg a hangos dolgokat csréld le... még szivaccsal gépet szigetelni... akkor már purhabbal töltsd ki a belsejét...
2012. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a szellőzőknél kihagyod akkor nem értem hogy mitől lesz halkabb. Ez kb olyan, hogy egy zajos szobát beszigetelsz, de az ajtót nyitva hagyod. Nagyszerű ötlet :)))

Mindemellett a gépház fémfala is vezeti a hőt, egészen addig, míg be nem burkolod belülről. Fantasztikus ötlet...

2012. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valaki megcsinálta ezt a saját gépén, és működött, és még csinált a szellőzőkre is egy "kipufogót".

A linken rajta van képekkel együtt.

2012. szept. 29. 09:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen!


"A szerző az esetleges károkért semmilyen felelősséget nem vállal, az itt leírtakat mindenki saját felelősségére használhatja."


De ezt is írja, úgy hogy hajrá...

2012. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na jó, ti nyertetek, inkább nem szedem szét az új gépet.

És ha tegyük fel valamit elrontok, akkor vége a garanciának is?

2012. szept. 29. 15:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy még garanciális is!! Igen, akkor azt is buktad és még csak le sem tudod tagadni, hogy belenyúltál...
2012. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
cooler master silencio 550 vegyél egy ilyet és kész
2012. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tityo_1981 válasza:

Én megcsináltam a linken található technikával, egyszerű habszivaccsal. A szellőzőket nyitva hagytam, egyszerű szélcsatornaként működik. Persze nem tuning játékra használom, de hiba nélkül működik.

Az eredmény: marad hangja, de azért lényegesen elfogadhatóbbá vált. Azért megnézem még a lehetőségeket, lehet, ventiket is cserélek.

2014. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!