Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni? Help

Megéri megvenni? Help

Figyelt kérdés

[link]


itt nézelődtem és szerintetek a 4000-6000ft (árúhitel) közötti gépek közül melyik a legjobb?

Játékokra és azok videózására kellene.



2012. szept. 28. 20:51
1 2
 1/14 TheMizery ***** válasza:
itt rengeteg pc van ömlesztve... vmi konkrétat nem tudsz mondani? és még az lenne, hogy áruhitelre tudsz csak venni? egybe nem tudod kifizetni(mondanál 1 max összeget és abból a legjobb gamer pc-t kihoznánk)?
2012. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen én is azt szeretném, egy jo kis gépet összerakatni de nincs erre egy százasom, így sajnos csak így menne.

Amugy nem számít hogy mi milyen csak amin jól futnak a játékok (3-4gb ram) és 4000-6000 között legyen a havi törlesztő. Előre is köszi.

2012. szept. 28. 21:43
 3/14 TheMizery ***** válasza:
monitorod van mar? ha van milyen? am en holnap megtudom nezni, de majd meglatom hogy lesz idom.
2012. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs semmim hozzá egéren kívül d monitor +bill. és egér jár hozzá...
2012. szept. 28. 22:22
 5/14 TheMizery ***** válasza:
oke akkor kell: pc+monitor+klaviatura, ha jol ertem. (am laptopra nem gondoltal? bar ez attol fugg hogy milyen jatekra hasznalnad)
2012. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
laptopom van most is éppen arról írok.
2012. szept. 29. 07:51
 7/14 TheMizery ***** válasza:

találtam pár értelmesebbet, keresd ki majd leírom a nevüket:

1. ASUS-HD QUAD GAMER PC ULTIMATE QUAD CORE

2. ASUS-RADEON HD QUAD GAMER AMD X4

3. PC ASUS-PHENOM X6 GAMER ULTIMATE (ez már téll nagyon jó:D)

4. AEROCOOL STRIKE X ONE

MSI-RADEON-INTEL CORE I5 3770K HD QUAD GAMER (ez nagyon brutal gép, de 8ezer.. ami már azért rendesen túllépi a 6 ezres kereted)

5. COOLER MASTER-GIGABYTE TERMINATOR 2 (ez is nagyon jó gép játékra, de ez meg 7900..)

6. AEROCOOL-GIGABYTE X8 AMD STRIKE-X (nah jó ez már a duplája:D de mondjuk erre nem lenne gond sose.)

7. COOLER MASTER HAF922 X8 HD GAMER (ez még eléggé jónak tűnik)


szóval ezeket találtam amik szóba jöhetnek, szerintem túl drágák ezeknek a pc-knek többsége, de azért van itt is olyan ami talán megéri. válasz ki párat ami szóba jöhet és írd majd le ide.

2012. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

PC ASUS-PHENOM X6 GAMER ULTIMATE

ASUS-RADEON HD QUAD GAMER AMD X4

ASUS-HD QUAD GAMER PC ULTIMATE QUAD CORE


ezek a jelöltek. Amúgy a monitor is hozzá jár vagy csak az egér és a billentyűzet?

2012. szept. 29. 12:21
 9/14 TheMizery ***** válasza:

hát figyelj mind3 gépért magas árat kérnek, de ha neked jó így áruhitelre nekem m1.

szóval szerintem vedd ezt: PC ASUS-PHENOM X6 GAMER ULTIMATE

de most szólok, hogy ne várj tőle csodát, nem fog mindent fullon vinni azon a monitoron. (pl bf3, crysis2stb..)


de mint mondtam sose éri meg az esetek 90%-ban boltból vásárolni komplett pc-t.

2012. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mi a baj a monitorral? HD nem? vagy más a hibája?
2012. szept. 29. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!