Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelel-e a gépem ennek a...

Megfelel-e a gépem ennek a videókártyának?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Gigabyte R485ZL 512mb os vidikártyát és nem tudom jó lenne-e a gépembe?

Intel Celeron D 352, 3200 as proci

Alaplap Hewlett-Packard HP Compaq dc7700

Eddig csak 1gb DDR 2 RAM holnap vennék bele többet

Win-7 en fut a gép

A kérdés az lenne, hogy érdemes e ezzel a géppel használni, és hogy mekkora tápegység szükséges ehhez a kártyához?



2012. szept. 26. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
figyelj a tápra sosem árt kicsit többet adni mint aminyi kellene ( hűtés persze )
2012. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy értem a vga-k nem a tápnak de a tápot aszt nem tom
2012. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
PCI-E az alaplap akkor jó bele.
2012. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért abban nem volnék biztos, hogy a processzor ki bírja hajtani a kártyát, onnantól kezdve meg nem sokat ér a kártya (benne van, működik, csak a proci miatt nem tudja kihozni magából azt, amit tudna). DDR2 RAM meg rohadt drága lett, arra készülj fel lelkiekben!

Viszonyítási alapként annyit, hogy anno a Celeron Dual Core-os E1200 procim nem volt képes kihajtani a HD4350-es kártyámat.

2012. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2ezer forint 1db 1gb-os ddr2-es ram.
2012. szept. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használtan? Mert újonnan inkább 3 ezer. A 2GB-os pedig kb. 5-6000! Nyilván a drágát úgy értettem, hogy DDR3-hoz képest drága.

1GB RAM van a gépében, plusz 2 gigával sokkal beljebb lenne, mint plusz 1 gigával! Arról nem beszélve, hogy Win7 van a gépén, ami eddig az 1giga jelentős részét lefoglalta.

2012. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!