Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet vennék (konfig? )

Csokola'de' kérdése:

Számítógépet vennék (konfig? )

Figyelt kérdés
Hali. Nos, vennék egy teljesen új gépet vagyis csak gépházat meg persze ami benne van (monitor, hangfal, egér, billentyűzet van hozzá). Körülbelül 80ezer Ft.-m van rá, a cuccokat pedig használtan akarom venni külön, külön - kivéve a winchestert és a tápot. Csak igazából még nem tudom hogy mi, mennyibe kerül stb. mert már rég vettem gépet és nem tudom hogy mostanában milyen cuccok a "menőek". Ha tudnátok írni egy jó gépkonfigot, amin a játékok elég jól, szépen futnak, azt nagyon megköszönném! (egy jó videókártya jó lenne bele: kb. 20-25 ezer ft-s)

2012. szept. 26. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
80-ért perifériákkal együtt? Játszani még használtan is kevés.
2012. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"(monitor, hangfal, egér, billentyűzet van hozzá)"

Én inkább tennék hozzá pár ezrest és egy vadi új rendszert vennék, mire összeszedegeted külön az alkatrészeket árban nem biztos, hogy jobban jársz a használt cuccal, plusz ott van még a garancia kérdése is, egy négymagos cpu+hd7750 konfig kijönne kb. 90 000 forintból.

2012. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát talán kijön az árból, de ettől a géptől ne várj szinte semmit:D

Alaplap:Asrock 960GM-GS3 FX

Processzor:AMD Athlon 450 3.2 Ghz

Videókártya:VTX3D HD 4850 1 GB PCIE

Memória:KINGMAX 4 GB 1333 Mhz DDR3

Merevlemez:Seagate Pipeline 5900 rpm Sata2 8 mb

Tápegység:FSP-APN-350

Ház:Gigabyte GZ-X1

Optikai meghajtó:NEC AD5280S-OB

2012. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző gépen 1440ig szépen elmenne minden game felett megfingatná a videókártyát, és annak a karinak egy hűtése kalap szar, nekem is ilyen van.
2012. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!