Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja ki a gépem ezt?

Miért írja ki a gépem ezt?

Figyelt kérdés
Acer aspire 5715z re most raktam fel az xp met de a videokari driverét sehogy se tudom fel tenni ezt írja ki amikor beteszem a lemezt-the procedure entry point RegGetValueA could not be located in the dynamic link library ADVAPI32.dll.- Valami ötlet?

2012. szept. 23. 20:06
 1/10 claidheamohmor ***** válasza:
Acer support: [link]
2012. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindent drivert fel tudok rakni csak a videókariét nem engedi,majd megöl az ideg.
2012. szept. 23. 21:20
 3/10 claidheamohmor ***** válasza:
az acer honlapjáról letöltött xp-s drivert sem?
2012. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 claidheamohmor ***** válasza:
Mikrofos hotfix, hátha segít: [link]
2012. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mi a francért nem indul el az instal cd magától? Nekem kell elindítanom a mappákból a telepítést mindegyik drivernek,fel is raktam mind csak a videokariét nem megy fel mint már írtam egy párszor.
2012. szept. 23. 21:25
 6/10 claidheamohmor ***** válasza:

Mint már írtam fentebb, vedd a fáradságot, és szedd le a netről a legfrissebb videokártya-drivert, ami a videokártyádhoz kell. A CD-t meg sz@rd le. Azon azok a driverek vannak, amik a CD gyártásakor voltak a legfrissebbek. Ha a netről letöltött driver telepítésekor is fennáll a hiba, akkor futtasd a microsoft hotfixet, amit linkeltem.

Egyébként is érdemes leszedni az xp összes elérhető frissítését.

2012. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm a segítséget.
2012. szept. 23. 21:34
 8/10 claidheamohmor ***** válasza:

egyébként nekem is acer van, de egyenként kellett felrakni a cd-ről a drivereket, ráadásul több modellhez való cucc is van fenn, vagyis nekem kellett kiválogatni a megfelelőket. Hát ez van, ezt kell szeretni.

Amúgy is szoktam nézni a gyártó honlapján, hogy jelentek-e meg frissítések, és olyankor felrakom az újat. A cd-t elő se vettem már a legutolsó néhány újratelepítéskor. A videokártya-drivert meg az nvidia honlapjáról szoktam leszedni. Neked szerintem ATI van, te ott nézd.

2012. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsod,elkezdtem keresgélni,amit az acer honlapjárol töltöttem le nem indította el de ez igen- [link]
2012. szept. 24. 20:11
 10/10 claidheamohmor ***** válasza:
Hát ja,modelltől függ, az acer honlapján is 4 driver van, 3 inteles, meg egy ati. Ezek szerint a gépedben nem ati, hanem intel grafikus vezérlő van. Száz szónak is egy a vége, a lényeg, hogy működik.
2012. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!