Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Motherboard P8H61-M LX...

Asus Motherboard P8H61-M LX hangkartya driver?

Figyelt kérdés
megvettem ezt az Asus Motherboard P8H61-M LX gepet de nincs telepitve a hangkartya es igy nem megy a mikrofon de atttol hangja meg van nem tudnatok segiteni mert eleg idegesito kenne a driver linkje mar parat megprobaltam de egyik se jo :)
2012. szept. 23. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem arról van szó, hogy az előlapra kötöd a mikrofont és ez nincs belőve?

2012. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Ha nem találod meg a drivert az Asus oldalán, az alaplapod lapján, ami teljesen kizárt, akkor miért nem teszed fel a hozzá kapott telepítő lemezről?

Amúgy olyan nagy variáció nem lehet, újabban vagy Realtek HD van rajtuk vagy VIA Envy.


Amúgy "Realtek® ALC 887 8-Channel High Definition Audio CODEC"

Vagy felmész a Realtek oldalára és lerántod a legfrissebb drivert, de az lassú, vagy felteszed a gyártói oldalról, vagy felmész valamilyen driver oldalra és leszeded a legfrissebbet ...

[link]

2012. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

"Nem arról van szó, hogy az előlapra kötöd a mikrofont és ez nincs belőve?"

Vagy van webkamerás digitális és nincs átkapcsolva ...

2012. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hogy ertitek hogy nics belove ???? nekem elol 2 jackdugaszom hatul pedig 3 elol egy mikrofonak van es egy a fejhalgatonak
2012. szept. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!