Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok nekem mondani olyan...

Muxik kérdése:

Tudtok nekem mondani olyan programot, amivel teljesen lebirom formázni a hdd-t,? "kopaszra"?

Figyelt kérdés
Sajnos már 4 xp van a gépemen,3 a cmeghajtón,1 a d meghajtón.És egyszerüen nemtudom leformázni a vinyót az xp lemezzel.Ezért most lekéne formáznom a vinyót csupaszra,majd utánna ujj particiokkal,megcsinálva a vinyót,telepíteni.Ilyennel még nem találkoztam,azért fordulok ide.

2012. szept. 23. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így nem fog menni. Hogy akarsz bármilyen műveletet végrehajtani egy olyan operációs rendszer alól amit éppen törölsz?!


Nincs más, csak oprendszer telepítő cdvel tudod leformázni. Bár legjobb lenne ha egy hozzáértő csinálná...

2012. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem olyan nehéz ez, és szakértés se kell hozzá.


XP lemezkezelője elég "nehézkes" lehet számodra, így inkább a particíó formázáshoz egy Win7 telepítőlemezzel probálkoznék, független hogy XP-t akarsz telepíteni.


Bebootolod (nem az asztalról nyitod meg), majd mikor kiírja hogy telepítés "egyedi beállítások" és ott lesz egy olyan alul, amikor ott vannak a lemezek hogy "további lehetőségek", ott van hogy "partíció törlése" törlöd őket, újat hozol létre, leformázod, és kész telepíted a C-re.


Ennyi kb, de 2 particíód azé legyen, mert sok kínt sporolhatsz meg.

2012. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!