Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek, ami...

Milyen laptopot vegyek, ami új és jó? Nem értek ehhez! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy laptopom most, kb 6 éves, annyira gyenge mára processzor, hogy full meg van halva az egész gép, nagyon lassú, folyton lefagy, stb. Szeretnék újat venni, de nem tudom, milyen márkát vegyek, valamint milyen adatokat kell figyelembe venni. pl memóriánál mi a jó méret, processzor milyen legyen stbstbstb..... örülnék ha linkeket is adnátok a gépekről! notebook, netbook nem kell!! az ár kb 200ezerig terjedhet.
2012. szept. 23. 09:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


erről esetleg vélemények?

2012. szept. 23. 09:35
 2/12 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik. De mire akarod használni?


Még ezek sem rosszakk:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát igazából nekem annyi a lényeg hogy legyen jónagy tárhelye, hogy tudjak letöltögetni világba, filmet nézni, játékokat telepíteni, ne haljon meg attól hogyha feltelepítek egy tök egyszerű játékot stb... és sokáig jó legyen, ne lassuljon be, ne fagyjon le soha stbstb....:D tehát a legfontosabb hogy a processzor jó erős legyen
2012. szept. 23. 09:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azoknak pont elég kevés köze van a proci erejéhez. Amiket linkeltem kb mind jó lenne.
2012. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


ezzel szemezek nagyon, külsőre is nagyon tetszik! erről mi a véleményed? am kb ugyanaz mint amit legelőször linkeltem, csak egyel olcsóbb verzió:D

2012. szept. 23. 09:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Amit írtál arra jó. De azt mondod sok tárely kell, ebben 500-as vinyó van, amiket én linkeltem azokban mindben 750 GB meg 1 TB.
2012. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*tárhely
2012. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Szerintem mindegy.

mivel játékra is használod ezért jók lesznek

mást nem nagyon lehet venni

persze ha valami tetris szintü 2D játékokról van szó akkor elég feleslegesek

de alighiszem:Pp

2012. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Igen Dell ben 1TB merevlemez meg Ivy proci tetszetös:)
2012. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! áttanulmányozom majd azokat is amiket küldtél:D
2012. szept. 23. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!