Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DMA Meghajtó hiba, CRC hiba...

DMA Meghajtó hiba, CRC hiba dvd írás közben! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Dvd írás közbe gyakran az alábbi hibaüzenetet adja ki a Nero ! DMA MEGHAJTÓ HIBA , CRC HIBA ! Ez mit jelent ? Lehet valahogy orvosolni a problémát !


Előre is köszönöm a segitségeket !


2009. aug. 1. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs engedélyezve a DMA mód. Nagyon ajánlott a bekapcsolása!
2009. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Googleba kerestem de nem találtam semmit ! Pontosan hol tudom beállitani ! Az eszközkezelőbe valahol be van állitva hogy "Ha rendelkezésre áll akkor DMA" ! Ezen kivül kell még vhol állitanom vmit ?
2009. aug. 2. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válasz hülyeség. 99%, hogy tápegység hiba. Kiment a trafó a gépemben, cseréltem, utána a fenti hibával megáll a dvd irás 15-17% körül. Rendszer újra lett húzva, a helyzet változatlan. A gépbe egy 850wattos trafó került. Egy 300Wattos táppal ha minden más nagy fogyasztót leveszek akkor simán végig irja a lemezt...
2010. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is ez nem ilyen egyszerü. Most szenvedek én is ezzel a problémával. Amire rájöttem. Nekem nem függ h meik sata csatin van. ide csatinál lehet ez a baj. ekkor az eszközkezelőben beállithatod a dma-t. Sata-n nincs dma. valoszinüsitem h 1. nem jó az iro

2. nem szereti az alaplap az adott irót

3. az adat hibás vmilyen formában. korruptálódott. furcsa jelenség. nekem pl zene film kép irása esetén tökéletes. programjaim kiirásánál meg hiba. de ha közvetlen utána ujraprobálom akkor meg müködik.

2011. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!