Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség mit tegyek? (VTX3D...

Segítség mit tegyek? (VTX3D 6750 1gb GDDR5)

Figyelt kérdés
Rengeteg GSOD hiba és egyebek után mindent megpróbáltam már amit csak lehetett, aztán sajnos nem készítettem biztonsgi mentést a videó kártya bios-áról és úgy flasheltem most a kártya használhatatlan, az alaplap nem ismeri fel. Közben rájöttem hogy kell visszaflashelni eredeti állapotára, de az interneten nem találok hozzá semmit, a többi gyártó vbiosa pedig használhatatlan.Akinek ez a kártyája van vagy ismerősének, GPUZ szoftver segítségével kisegíthetne egy eredeti vbiossal vagy tudtok rá más megoldást?

2012. szept. 22. 09:23
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Nem volt már rá garancia hogy nem szervizre biztad? (gondolom nem)
2012. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem sajnos a kártyára már nincs garancia :) De flashelni még tudnám legalább vissza eredeti állapotára, egykét tweak-el igyis tudok játszani némely játékkal. Írtam ma a gyártónak is , de nemtudom hogy szokás-e kiadni bios fájlokat.. csak úgy :D
2012. szept. 22. 09:42
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vtx3d.com global oldalon nincs is ilyen

pedig tudom hogy árulták nálunk

nem lene hivatalos vtx3d gyártmány??

.

probáltad 5750 vagy 6770 vbios -át?

magyar hardveres forumokat nem néztél lehet épp van valakinek és fel is tölti

2012. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hm még nem próbáltam 5750 és 6770 biosokat, szerinted azzal is működhetne?
2012. szept. 22. 09:59
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mivel tudtommal 5750 böl lett csinálva 6750

illetve 6750 a 6770 "butitott" változata

így ha lehet probálgatni

ezeket érdemes lenne

(persze nemtudom gondolom 6xxx ek bios-a már más let szóval tán 6770 az esélyesebb)

de mint irtam forumok? vagy már sokat átnéztél?

szerintem pedig elég sok embernek van ilyenje mint neked hisz jó árban ment sokáig:)

2012. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiírtam TechPowerup fórumára, egy srác bemásolta az összes vtx3d kártya vbios listáját , de nincs ott köztük a 6750 ( onnan kerestem eddig is) Akkor megpróbálom 6770-el vagy az 5750el hátha azzal működik :S Köszönöm az eddigi segítségedet!:))
2012. szept. 22. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:
egyik sem jó ... :'(
2012. szept. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!