Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy új Asus alaplapon a...

Heszti kérdése:

Egy új Asus alaplapon a legujjabb biost lehet találni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, nem tudni mennyit állt raktárakban stb...
2012. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán érdemes e biost frissíteni?
2012. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 algopirin ***** válasza:
Mielőtt nekiállnál, gondolom biost akarsz frissíteni,ha valami miatt nem sikerül akkor simán kukázodhat az alaplap, és az nem garanciális, ha nem csináltál még ilyet szerintem ne állj neki keress valakit aki "ért" hozzá már ha van értelme frissíteni a biost közel se biztos hogy nyernél valamit vele...
2012. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az új Asus lapok rendelkeznek CrashFree BIOS 3 funkcióval, ami lehetővé teszi a sérült bios helyreállítását usb kulcsról, "sajnos" a folyamatosan megjelenő új cpu-k miatt is szükség lehet frissítésre még egy új lap esetében is.
2012. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 algopirin ***** válasza:

következő kérdés már látom előre.

10éves vagyok eddig csak casio számológépeim voltak, biost akartam frissíteni de nem sikerült, mit tegyek ?! :)

2012. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!