Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia Geforce 7600 GS,...

NVidia Geforce 7600 GS, villog a kép, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen kártyám PCIExpress foglalattal. A baj az, hogy 3-4 másodpercenként elsötétül a monitor, majd visszajön a kép, szóval villog. Valmint véletlenszerű helyeken mindenféle színűek lesznek a pixelek, pl. az egérmutatónál. Egy nagyobb munkamenet, pl. videó megnyitásánál le is fagy a gép. Felraktam a legfrissebb drivert, kiszedtem a helyéről, kipucoltam, de ugyanaz. Viszont ha a windows-ban leveszem teljesen a hardveres gyorsítást, akkor nincs semmi probléma, de akkor videót, flash videót nem lehet nézni, szaggat is és pixeles kép.

Meghalt kártya vagy lehet ezen valamit okoskodni? Jaa Win XP.


2012. szept. 21. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

gpu vagy bios hiba lehet.

De ezt a kártyát már nem érdemes meg csináltatni, mert 2-3 ezer a javítás, és az ilyen kártyákat ami neked van, 2ezer forintért árulják.

2012. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű hogy haldoklik, ami nem is csoda mert már elég öreg darab.
2012. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!