Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek miért csökken az...

Szerintetek miért csökken az ára naponta az amd 7xxx-es szériájának?

Figyelt kérdés

A pár nappal ezelőtt bejelentett csökkentésről is kiderült, hogy kacsa és csak a viszonteladók csökkentettek egy kicsit de elvileg ha az a készlet elfogyott akkor visszatérnek a régi árak, viszont azóta csak csökken :D

Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem mert 3 hét múlva tervezek venni egy 7870-et és így lehet kijönne egy komolyabb OC-s verzió nem pedig "csak" a sima.


2012. szept. 21. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán azért lehet mert kijön az nvidia uj sorozata ( bár elég tré lett)és van már konkurencia pl a 7770 30 ezres szegmensben.Remélem lemegy a hd 7770 esek ára 30 alá mert akkor én is benevezek egyre.
2012. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahogy olvastam 7770 konkurenciája rosszabbul teljesít és az is vmi ~5k-val drágább mint kéne.

Ez a poén, hogy nvidia mind drágább, sokszor azonos vagy kisebb teljesítménnyel :x csak most, hogy nemsoká én is vennék jól jön, hogy kb. egy 10-12rugóval már olcsóbb amit kinéztem :D

2012. szept. 21. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:

# 1

A HD770-nek pont nincs konkurencia.

A GTX650 viccnek is rossz ellene, a HD7750 szintjét hozza, de a 7770 mellé van árazva... Röhej.


De a többi GeForce is drágábban adja ugyanazt a teljesítményt mint a Radeonok, szóval ezektől nem sok félni valója van az AMD-nek.

2012. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*HD7770 lett volna 770 helyett
2012. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Psyho ***** válasza:

az árak először azért estek, mert kezdett kijönni a GTX660Ti, majd a GTX660-650 ek miatt csökkentett árat az AMD.


A másik dolog meg az, hogy lehet már egész szép dolgokat látni a HD8xxx szériáról, és hogy nem lehetetlen egy januári-februári megjelenés, tehát lehet hogy már kezdenek raktárat seperni (bár ez nagyon-nagyon kérdéses).

2012. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen egy picit én is gondolkoztam, hogy ha így év vége fele veszek kártyát és már vannak infók a 8as szériáról akkor talán várnom kellene... Csak hát mégis ugye nincs semmilyen hír pedig szokott lenni arról, hogy most a legutóbbi bejelentett után esett vagy ~10ezret :D no de remélem tartja magát és lehet a végén kijön egy olcsóbb 7950 ha így folytatódik xD
2012. szept. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!