Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővíthető-e a memória?

Bővíthető-e a memória?

Figyelt kérdés
honnan tudhatom hogy bővíthető e a ramom? Elvileg igen, de nem vagyok benne biztos.... Ha igen akkor hogyan kell? (azután hogy megvettem persze :D egyáltalán mind1 hogy mihez miet veszek? xD.. ???
2012. szept. 20. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen az alaplapod típusa és mennyi RAM van benne most. Abból kiderül...
2012. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2,00 GB Szimpla-csatorna DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)

ASRock G31M-VS2 (CPUSocket)

Kösz a gyors választ!

2012. szept. 20. 18:48
 3/5 Komplikato ***** válasza:

667 Mhz-es ramból van a gépedben, ha jól sejtem 2x1GB?

Elvileg a chipset tud fogadni max. 4GB ramot, tehát igen lehet bővíteni. A kérdés az, hogy mire kéne avagy érdemes?

Valószinüleg menne mellette 800MHz-es is.

2012. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább 1x2GB RAM van abba a lapba. Ehhez tudsz tenni még egy 2 GB-osat és akkor dualba is mennek ha szerencséd van. DDR2-es legyen, ez lényeges...
2012. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért kéne, mert játszzok játékokkal csak szeretnék a gépre egy win7-et... szóval értitek nem?
2012. szept. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!