Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Másolt vs Eredeti játék?

Másolt vs Eredeti játék?

Figyelt kérdés

xbox 360-am van....


lehet valami hátránya a másolt játéknak? pl lassabb,akad,gyengébb lesz a grafikája mint az eredetinek,több bug van benne vagy valami?


haverommal szoktam íratni box játékot ő a leglassabb sebességgel írja



2012. szept. 20. 16:41
1 2
 1/11 krisz2 válasza:
Elvileg nem.
2012. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A másolt játékoknak igazából csak hátránya van.
2012. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mi az indok?
2012. szept. 20. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:

- Nem tudsz frissítéseket tölteni, ergó valóban lassabb, bugosabb lesz a játék.

- Nem tudsz online játszani, így a legjobb részt veszíted el az egészből.

- Nem tudsz DLC-ket letölteni, így szintén rengeteg tartalomról lemaradsz.

- A gagyi 50 forintos másolgatott lemezekkel pont a konzolozás/játékosság lényege veszik el. A szép igényes borítók, lemezek, ajándékok helyett, papírtokos igénytelen Verbatim lemezek, az új játék vásárlásának/spórolásának öröme helyett a "már megint letöltöttem valami fost" érzés...

Hülyeség az egész.

2012. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mikor megveszel egy eredeti játékot még ha használtan is más érzés és még ha használt is.Egy írott játéknak még megközelítőleg sem lesz olyan ára mint egy eredeti lemeznek a saját tokjában egy igényes borítóval.Nem szólva arról ez egyfajta tisztelgés részemről a játék alkotóinak hogy megveszem a játékukat,ne érts félre nem akarok senki felett pálcát törni nekem is csak 4 eredeti játékom van cserélgetem őket minimális ráfizetéssel.Szerintem az Xbox Flash olyan mintha vennél egy sportkocsit és a turbót,meg a hifi-t kidobatnád belőle mondván hogy kevesebbet eszik és nem fogyaszt annyi elektromos áramot DE nem is fogja azt az élményt nyújtani amire tervezték!
2012. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

"lehet valami hátránya a másolt játéknak? pl lassabb,akad,gyengébb lesz a grafikája mint az eredetinek,több bug van benne vagy valami?"


NEM, NEM ÉS NEM! :D Ez úgy hülyeség ahogy van! :)


a 21.33-as válaszoló írására is válaszolnék!


Előtte idézem részletezve:

"- Nem tudsz frissítéseket tölteni" - Ha nincs LIVE elérhetőséged hiába van eredeti lemezed nem tudsz frissítést letölteni, amúgy meg, ha másolt lemezed van akkor egy Xbox HDD-hez való kábellel tudsz update-eket feltenni!!


-"....ergó valóban lassabb lesz a játék." - semmitől nem lesz lassabb, ha nincs fent frissítés, csak a hibákat (bugokat) javítja...


- "Nem tudsz online játszani, így a legjobb részt veszíted el az egészből." - De tudsz úgy is online játszani, csak annak a játékon belül system link a neve és ahhoz nem kell LIVE, bár a játszható játékok száma kevesebb.


- "Nem tudsz DLC-ket letölteni, így szintén rengeteg tartalomról lemaradsz." - Ha nincs LIVE-od, akkor ezt is b@szhatod, megcsináltatod az RGH-t a fla)shelt gépre és tudsz DLC-t letölteni netről, amúgy meg nem sok ember teheti meg, hogy 800,1200, 2100, 4200 MS pontos (több ezer forintok, ha megveszed boltban a 4200-as kártya 11 ezer ft...) DLC-KET MEGVEGYEN MINDEN játékhoz....


- A gagyi 50 forintos másolgatott lemezekkel pont a konzolozás/játékosság lényege veszik el. A szép igényes borítók, lemezek, ajándékok helyett, papírtokos igénytelen Verbatim lemezek, az új játék vásárlásának/spórolásának öröme helyett a "már megint letöltöttem valami fost" érzés...


Milyen 50 ft-os lemez??? Ha már minőség akkor VERBATIM és az nem 50 FT....Másolt lemezt is igényesen meg lehet csinálni, lemezre rányomtatni a papírfedést és LIME színű origi tokot is viszonylag olcsón tudsz venni, plusz a borítós papírt is lehet venni, illetve ami fontos, legyen hozzá egy jó nyomtató, ami bírja! :) Így max. megvan 1-1500-ból, de sokat mondok! Jó persze nem eredeti gyári lemez, de illúziójában hasonló!

2012. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Na, egy tolvaj g*ci, aki még büszke is rá...

A legundorítóbb fajta...

2012. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs játékra pénze internetre,üres lemezre,nyomtatóra(a borító nyomáshoz),és magára a konzolra,a flash-re honnan a rákból van?Amiket felsoroltam abból 4-5 hanem több játék is kijönne.Ha nagyobb leszel és nem lesz pénzed autóra lopsz egyet vagy ha lesz autód és nem lesz benzinre pénzed azt is lopni fogod,ha nem lesz barátnőd lopsz egyet??Ez mentalitás kérdése.Nekem négy eredeti játékom van azokat cserélgetem pedig 2008-óta van Xbox360-am.
2012. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ha annyira tisztelegnétek a gyártónak akkor nem cserélgetnétek állandóan a játékokat egy kis ráfizetéssel mert az még az eredeti játék árnak a közelébe sincs...


nincs autód akkor lopsz egyet....igen valószínű hasonló a kategória neked nagyon sok eszed lehet

2012. szept. 23. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár hogy csűröd-csavarod a lopás az lopás hogy ezt a fajtáját nem veszik komolyan országunkban a tényeken nem változtat egyébként csere játékokból van négy azonkívül van egy pár amit sosem adnék vagy cserélnék el,sőt még a gyári PS2 játékaim is megvannak csak a konzolt adtam el.
2012. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!