Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az igaz hogyha a gépemet...

Az igaz hogyha a gépemet sokáig hagyom terhelve pl 5-6 óráig akkor kisül a gépbe a koszok stb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 22:35
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Attól függ, ha normális szellőzésű normális házad van, eleve nem nagyon van benne "kosz" (por?), ha meg a gépet időnként kitisztítod akkor pláne. Egy normálisan összerakott működő gépnek akár hónapokat is ki kell bírnia bekapcsolva és terhelve bármi gond nélkül. Más kérdés, hogy a Windowsból a nem szerver verziók nem arról híresek, hogy nem lassulnak be X idő után. De a szerver gépeket sem szokás pár óránként lekapcsolni. Pláne azért sem, mert a HDD-k élettartamát a be/ki kapcsolások számára szokás megadni.
2012. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 algopirin ***** válasza:

"dolgozós" gépem van hogy 10-20-30 naponta van csak újraindítva mert lusta vagyok meg macerás :)

Nincs benne semmi extra hűtő vagy porszűrő stb. minden mezei benne és takarítva szerintem úgy 2éve volt talán, persze azért ez közel se a normális használata egy gépnek,de ha egy kicsit jobban megbecsülöd és néha azért kitakarítod bőven bírnia kell nem árthat neki.

2012. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kisül, hanem extrém esetben ráég a kényes helyekre és csak rontja a hűtés teljesítményét. Takarítsd ki!
2012. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
szerintem te kevered a számítógépeket a dízel autók részecskeszűrőjével. abból szokás a kormot kiégetni...
2012. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!