Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A CD-n lévő felirat letávolíth...

A CD-n lévő felirat letávolítható valahogy?

Figyelt kérdés

Filccel van rá írva, nem tudom, hogy alkoholossal, vagy simával.

Légyszi értelmes válaszokat! Itthon csak egy fölös CD-m van. Üres, de van rá írva, viszont infóra kéne. Már rá is van másolva a cucc, csak nem tudom, hogy kívűlről le lehet-e szedni a szöveget, vagy nem.


2012. szept. 18. 17:43
 1/8 tamasoft ***** válasza:
Óvatosan, minimális mennyiségű körömlakk lemosóval és vattával próbálkozhatsz. Ha azzal nem jön le, akkor sehogy.
2012. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
alkohollal megpróbálhatod. Ha nem jön le akkor ne kísérletezgess, mert még hazavágod... esetleg vegyél egyet..
2012. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tamasoft ***** válasza:
100 Ft tokkal, vonóval
2012. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az ára sok, hanem szerintem holnapra kell és addig nem tud venni...
2012. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tamasoft ***** válasza:
Ha körömlakk vagy alkohol nincs otthon, akkor WD40-nel is próbálkozhatsz (ha az van).
2012. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van mindkettõ. Egyébként én is erre gondoltam. Remélem le fog jönni.

Amúgy meg tényleg az van, amit az egyik válaszoló mondott. Tudom, hogy nem drága, csak holnapra kell, a tanár ma szólt, emellett meg egy csomót kell tanulni. Nincs kedvem elmenni a boltba. Mellesleg nem is akarom ezzel tölteni az idõt.

2012. szept. 18. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én alkohollal szedtem már le, és jó lett, de csak 99%os, mert kissé elkenődött. 100%-os vszeg csak a smirgli lenne...
2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lejött!

Meg is lepődtem, milyen könnyen lehozta.

Lehet, hogy nem is alkoholos volt.

2012. szept. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!