Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges ez (memória bővítés )?

Csak 1lány kérdése:

Lehetséges ez (memória bővítés )?

Figyelt kérdés

nah szóval a laptopomba 2*2 gb dd3 1333 mhz -s ram van (Samsung a ram)

és tudom hogy bővíthető de mondjuk vehetek bele

Kingston 2*4 gb dd3 1333mhz-s ramot

szóval a lényegbeli kérdés.. laptoponkál mind1 mi a ram márkája vagy az is számít ?



2012. szept. 18. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a dual chanel miatt is fontos lenne
2012. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocs de nem igazán értem amit írtál .
2012. szept. 18. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Laptopnál először azt derítsd ki, hogy mennyi RAM-ot kezel maximum, mert ha a max 4, akkor hiába veszel többet. A laptopba nem olyan kell, mint az asztaliba hanem kimondottan laptoba való RAMot nézzél. Azt hogy milyen márkájú RAM megy bele azt a kézikönyvének kéne írnia. Támogatott RAMok listája. Ha nem ilyent veszel akkor vagy felismeri és használja vagy nem, de általában menni szokott...
2012. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

acer aspire 7740g laptopom van, ami 8 gb-ig bővíthető 100%

tudom hogy laptop ram kell bele.. csak azt nem tudom hogy ha kingston ramot vennék az jó lenne e ..

2012. szept. 18. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosra senki nem tudja megmondani. De asztaliba is sok a 8GB RAM, egy laptopba meg pláne...
2012. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem sok... alap 1,6 gb ramot foglal a win 7 .. marad 2,4 gb az meg kevés..
2012. szept. 18. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem az eredeti 4Gb arányos/elég volt a gépbe, és a 8GB nem fogja már növelni a teljesítményt jelentősen(a proci se raketta), csak legfeljebb a ramigényes programoknál számít majd (pl. cubase zeneszerkesztő hangkönyvtárak betárolásánál), de ha te ilyeneket használsz, és emiatt kevésnek tartod, akkor lelked rajta!

Amúgy ha tudod, akkor ugyanolyat vegyél, de ha csak párban-párban (gondolom dual chanel) vannak, már az is jó.

Itt többet olvashatsz a dual chanel-ről:

[link]

2012. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!