Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik vinyót vegyem meg?

Melyik vinyót vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek egyébként paszolnak SATA II-es alaplaphoz is?


[link]


Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?



2012. szept. 17. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

1.

És igen paszolnak!

2012. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Green rendszer alá lassú, csak adattárnak jó, a Scorpio Black meg laptopba való. Szóval a Blue-t vedd.

És igen, SATA2 lapba is jó.

2012. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

A green-t azért gondoltam mert jóval kevesebbet fogyaszt mint a blue de ha nem jó rendszeralá akkor inkább maradok az utóbbinál


Ez akart lenni a 3. link:


[link]


Ez milyen? Rosszabb mint a WD?

2012. szept. 17. 18:33
 4/9 Komplikato ***** válasza:

Mire kell?

A Green arra van, ha le akarsz tölteni és vagy háttértárnak csupán. A kolléga írta lassú, cserében nem is sül meg olyan könnyenmint a nagy tesói. Szóval előnye is van. meg általában halkabb. Az is lehet szempont. A Black a leggyorsabb és legtutibb, cserébe legmelegebb és leghangosabb. Én is a Bluet ajánlanám. :)

2012. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Komplikato ***** válasza:
Vagy teszel a rendszer és a fontos programok alá egy SSD-t, a többi meg mehet akár Greenre is.
2012. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezen lenne a windows is mert a mostani kezd haldokolni:S

Az megoldható hogy a mostanit is bennehagynám a gépbe és az új lenne az alapérmezett?

2012. szept. 17. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
A Barracuda is jó, nekem is van egy, gyors és megbízható, HD Sentinel szerint eddig 373 nap működési idő van benne, és 100%-os.
2012. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor melyiket vegyem Seagate vagy WD?
2012. szept. 17. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy nagy különbség lenne a WD blue meg a Seagate között, szóval majdnemhogy mindegy. Én a Seagate-et ajánlom mert nálam bevált, de ettől még a WD is jó.
2012. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!