Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok egy jó konfigot?

U.balázs kérdése:

Tudtok egy jó konfigot?

Figyelt kérdés
Az ára borsos lesz de munkára,kell és ezért megéri:) nah 600-700k ért monitor nem kell!! Jó kis intel párti vagyok lehetőleg dual fiz processzorral, de kb olyan heti 1-2 órát ultimate hardcoregamerezni szoktam(2-3 képernyő 3D ben bf3 ultrán)és szeretem húzni a procikat és a vga kat tehát jó hűtő kéne a gépház nevét nem tom csak annyit hogy 40k ba kerül és 12 vagy 16 ventillátor van benne.köszönöm.

2012. szept. 17. 17:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
..igaz lehet... döntöttem!!!! 2külön gép kéne akkor... Kéne egy munkagép nagy ssd-vel de vga nem kell(integrált) esetleg egy nagyon kicsi mert nem játékra kell, és kéne egy gamer gép(a kérdésbe elmondott mire) ide nem kell hdd csak egy kicsi ssd ugyanis találtam a raktáraban egy 1,5 tb külső vinyót és teljesen üres, kiszámoétam így jobban megéri mert lakótársam is beszáll egy 300 assal.Előre is köszönöm.
2012. szept. 17. 20:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem írj ki egy új kérdést, és kicsit fogalmazd meg érthetőbben, hogy mit is szeretnél, és hogy melyek azok az alkatrészek amik meg vannak. Ha érthetetlen kérdést teszel fel nem tudunk segíteni, és ezt nem sértésnek szántam.
2012. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mondtam már bocsánat, mobilról írtam... a válasz megkaptam köszönöm... Amúgy lenne egy kérdésem(lehetőleg azokhoz akik értenek is hozzá) miaz, hogy pl: gtx 690 vagy gtx 690 oc vagy sli vagy ghz edition? Ezek mik? Látom hogy az egyik jobb mint a másik persze drágább. Ezek közül melyik a legerősebb?
2012. szept. 18. 17:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Az OC a gyárilag tuningolt, az SLI 2-3-4 videokártya összekötve, a ghz edition gyárilag 1GHZ-es
2012. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!