Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a tápegység elbírná a kövi...

Kocka99 kérdése:

Ez a tápegység elbírná a kövi konfigoT (ez a konfig nem reális csak kíváncsiságból kérdezem)?

Figyelt kérdés

a táp: Thermaltake Smart m 450w 80 plus bronze modular


konfig:

alaplap: msi k9-n neo f v2

proci: Amd athlon x2 6000+

ramok: Kingston 2GB DDR2 800MHz KVR800D2N6/2G ebből 4 db összesen 8 gb

vga: sapphire vagy gigabyte 6870 vagy gtx460

HDD-K:4 db hdd western digital caviar greeen köztük egy kingston ssd 128 gb-s

ház: Aerocool strike-x one mindegyik ventilátor hely meg lesz telítve

lan kártya,hangkártya

gyári procihűtő :D

1 optikai meghajtó: satás


ezt ez a fent említett tápegység elbírná?



2012. szept. 13. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sylar7 ezt te írtad? :O
2012. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11

Igen.

2012. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ez biztos elég lesz nem lesz kevés?
2012. szept. 13. 16:54
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező erről a tápról már múltkor megemlékeztem egy kérdésednél, ott is megkérdezhetted volna bírja e :)

Mint mondtam nem rossz ez, de ilyen belvilágért csak azért adnék annyit amennyit mert extrákban gazdag, de adott áron ajánlottam mást is.

Ja, amúgy elég a konfig alá, de kissé CPU limites lesz ez játékoknál.


Sylar7

Jó a cikk, grat :)

2012. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sylar7 tényleg jó a cikk, de tápnál azért nem mindenhol értek veled egyet. Pl Corsairból miért csak a nagyobbak? Vagy a nagyobbakat hogy értetted?
2012. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az a lista a végén csak amolyan megemlítés szintű, nem tértem ki mindenre. Pl Be Qiuet-ből sem mind jó, de ezeket nem részleteztem, ahogy írtam is fentebb a cikkben, utána kell járni a konkrét típusnak.


Corsair-nél a nagyobbak alatt a CX feletti szériákra gondoltam, (főleg a Seasonic belesekre) első sorban. Persze a kisebbek (új CX széria) sem gépgyilkosok, de azért nem az a különösen ajánlott kategória.

2012. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy, hogy a CXV2-ők nem ajánlottak annyira. Végül is nem rossz az a CWT DSAII, de drágán adják.

én inkább a BQ ajánlással nem értek egyet, Pure Power L7-ből a két legnagyobb modell, és a Pure Power CM L8-ban HEC bél van, azokat a gyártó múltjára való tekintetten nem árt fenn tartásokkal kezelni :)

2012. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Na, sikerült pont ugyan ezt leírnom :)

Hogy valami újdonsággal szolgáljak, a GS meg túlárazott :D

2012. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Miért pont a tápon próbálsz meg spórolni? Cseszheted ha nem lesz elegendő villany mindenhova. Kiszámítottad valami kalkulátoron, hogy mennyi kell, akkor minek kérdezed, hogy elég e 450 Wattos táp, ha 659 a fogyasztás? Nekem sokkal "gagyibb" rendszerhez volt 600-as táp. Szerintem méretezd felül a tápot, és sosem lesz bajod, úgy is a mai tápok annyit vesznek fel amennyit megkérnek a törpe feszültség oldalon a fogyasztók.
2012. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

" minek kérdezed, hogy elég e 450 Wattos táp, ha 659 a fogyasztás? "

Ha szar a kalkulátor akkor sokat ér vele.

De ha szerinted ide 600 Wattos(véletlenül se kell leírni milyen) kell, akkor légyszíves részletezd az alkatrészek fogyasztását, mert én és ahogy láttam Sylar se hiszi, hogy nem lenne elég, sőt.

2012. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!