Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen LED monitort vegyek?...

Milyen LED monitort vegyek? 21-22col és 40ezer forint környékén mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
HD legyen

2012. szept. 12. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Igazán jó kis termék csak kicsit drágább, de csak 18w-ot fogyaszt azaz ha egész nap gépezel v. sokat megy egy átlagoshoz képest visszahozza az árát azt az 5 ezer ft ot is. Látható a villanyszámlán. Nekem funai 19 colos led-em van ami tv is szóval azért volt 40ezer ft de mai eszemmel megvenném a philipset és tv-zni meg átjárnék anyuékhoz.

Szerintem erre ha gyűjtesz egy kicsit hidd el megéri. Minőség eléggé olcsón 3 év garancia 18w fogyasztás!!!

Szóval gondold át ennyiért nem találsz jobbat.

Philips nálam viszi a pálmát akár ki kérdez műszaki ügyben rávágom Philips vagy funai mert mást nem is ajánlok a mai világban.

Apukámmal is szoktunk műszaki beszéllgetést tartani és philipset dicsérjük. 20+ éves tv volt a konyhába még mindig működik csak már kivittük az 55cm-est a helyére.

Nagyon jól jársz evvel a philipsel tuti nem hagy cserben.

Csak keresd a közeledben lévő boltokban.

2012. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utólag: Ez a legjobb monitor ha csak tényleg monitor kell és nem úgy mint nekem annó tv is.
2012. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. szept. 15. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!