Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire lesz kb. elég avagy MIRE...

Mire lesz kb. elég avagy MIRE NEM? (i7, hd6850)

Figyelt kérdés

Lenne egy gép amit a hétvégén hoznak és már nagyon kíváncsi lettem hogy mit is fog majd vinni,nagyjából tisztában vagyok a képességeivel de azért megkérdezek másokat is.


Maga a gép:

i7 960 3.2ghz (4mag/8szál)

8GB 1333mhz ram Corsair (DDR3)

Asus HD 6850

--------------

Játékok amire majd kell:

Felbontás: 1440x900 a max a monitoré.

-BF3

-Scania Truck driving

-Nem nevetni:D Farmer sim. 2011

-Dirt3

-GTA4

PL.:BF3-nál meglesz 30fps legalább ultra/high beállítás mellett mondjuk olyan 4-8x msaa-val?



2012. szept. 11. 14:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nos igen..többen is mondták hogy inkább később monitrot vegyek de nekem bőven elég ez a 19" és a 1440 felbontás.


Röhejes..ki hogy gondolja mindenki eldönti magának.


Táppal tisztában vagyok,meg ki is tudna hajtani egy gtx 690-et simán az i7 de azért ha lehetőségem lesz rá veszek egy nagyobbat.


Most még elég ez a konfig talán a VGA ami karcsú bár attól függ hogy honann nézzük,de ha későbbiek során VGA-ban gondolkodok akkor egy GTX690 vagy 7970 simán elég lesz 3 évig is.

Ha már válaszolok megkérdezem hogy véleményed szerint vinné 1440 felbontás ultra minden tehát minden max. 16x anti. és mellé 4x msaa vagy 8xmaa futna legalább 36fps-el?Vagy többel akár?

2012. szept. 14. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!