Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki pls help elszált az...

Valaki pls help elszált az eggyik vinyóm mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
van nekem a gépbe 2 ide-s vinyóm tegnap este még müködött mind a 2 mutatta stb de ma mikor bekapcsoltam az eggyik 1x csak elszált pedig bevan üzemelve mi lehet a baj???? vki help!!!!

2012. szept. 10. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ATA nem mai dolog, talán fogta magát és meghalt?
2012. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem mer ttökéletes volt 1x kikapcsoltam és azóta ilyen!!!!
2012. szept. 10. 21:17
 3/6 anonim válasza:
Ha a gépet bekapcsolod elindul a vinyó? Próbáld meg egy másik gépben is megnézni, ha van rá lehetőséged! Nekem mikor ilyet csinált, kiderült, hogy áramot nem kapott. A tápban tönkrement valami kondi, és nem bírta el egyszerre a 2 vinyót, meg a többi cuccot. Ha a pendrivét beletoltam újra is indult. Nekem egy tápcsere megoldotta a gondot.
2012. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaja bekapcsol kattog is kevés ideig utánna emg semmi!!!!
2012. szept. 10. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

esetleg táp hiba mint az előttem szóló írta, de legjobb ha egy másik gépben is kipróbálod

én pl vettem egy 500gb-s western digitalos hdd-d, eddig 2szer adtak selejtest vissza

mindegyikbe az volt a hiba hogy fogta magát az olvasó fej puff belement valahogy a lemezbe..

2012. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem szimplán leégett az az olvadóbiztosíték az alján és vitte magával a többit is, főleg ha felpörög leáll felpörög leáll efekt van. nagyon melegszik a proci az alján sőt ha rá sem tudod tenni az ujjad. nekem is nyúvadt meg így egy néhány maxtorom. elektronika csere, már ha találsz. és érdemes 1általán
2012. okt. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!