Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ujratelepitettem a gépem és...

Kelemenkelo kérdése:

Ujratelepitettem a gépem és megformáztam a vinyom és utána vettem észre hogy azt a vinyot formáztam amin fontos képeim voltak vissza tudom hozni öket? Most csak az xp van rajta

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

GetDataBack for FAT32 vagy for NTFS program.

Azt tudod, hogy Fat32 vagy NTFS partíció volt?

Csak legyen annyi szabad hely egy másik vinyón amennyi adat azon a meghajtón volt amit megformáztál, hogy tudjon hova menteni.

Jó kis munka lesz ebben a melegben.

2009. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
NTFS volt!mint amatör nekiálljak ennek?
2009. júl. 29. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ha vérprofi lennék,sem szívesen állnék neki.Nem sok értelme van ugyanis...
2009. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha van olyan ismerősöd aki csinált már ilyen mentést akkro bízd arra adolgot (ha vállalja) de neki foghatsz, kevés angol tudás kell hozzá.

A GetDataBack-hoz keress kódot is, hogy teljesen el tudja végezni a mentést.

2009. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van?!

Vissza lehet vele szerezni fontos adatokat, és működik. Már nem egyszer mentett meg az a progi, és mindig mindenem meglett.

Érdemes megpróbálni - ami gond lehet, ha azóta használtad a winyót, mert az úja adat felülírja a régit.

2009. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az a winyó normálisan le lett formatálva,akkor valóban nincs szinte semmi értelme sem.Ha csak a gyors formatálást választotta,akkor van egy szemernyi esély.


Kürt kft esetleg meg tudja menteni a adatokat,igaz,hogy majdnem annyiba fog kerülni,mint egy űrséta...

2009. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Most igy jártál, máskor elöször mentsd le a gépedet. Irjál ki mindent CD-re, aztán formázz.
2009. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
23 11 válaszolonak evvel aztán nagyon okos lettem ha segiteni nem tudsz neinkább ne irj ide
2009. júl. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!