Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telepítettem az xp-t és a...

Telepítettem az xp-t és a szokásos jött elő, nincs hang. Tudnátok nekem linkelni megfelelő drivert?

Figyelt kérdés

Adatok:

Operációs rendszer:Microsoft Windows XP Professional

CPU típusa:Intel Pentium 4 540, 3200 MHz (16 x 200)

Hangkártya:Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [B-1]



2012. szept. 9. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár másodperc mire beírod a googleba.... : [link]
2012. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Beírtam leszedtem egy rakás drivert de egyik sem volt jó valamiért.Köszi szépen mindjárt nézem, hogy működik e
2012. szept. 9. 12:24
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

Próbáld meg ezzel:

ftp://15.216.111.11/ftp2/pub/softpaq/sp36001-36500/sp36228.exe

2012. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez minden telepítésnél segített.

[link]

2012. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,még egyelőre sajnos nem jó, jelenleg nem kérdőjelesek ezek az audió és videóvezérlők,de még mindig nincs hang szóval gondolom rossz a driver ami fent van.Ha fel akarok tenni egy másikat, akkor előtte le kell törölnöm azt a drivert ami most fent van vagy felülírja magát?
2012. szept. 9. 12:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem jó,várom a további segítséget.
2012. szept. 9. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van elég helyed, nem kell letörölni semmit.

A MNPlayert felraktad? Saját kodek pakja van, mindennel megbirkózik. Telepítés után jobb egérgomb alatt társítani kell a lejátszani kívánt média formátumokhoz, vagy a Start/dokumentumok/eszközök/mappa beállításai/fájltipusok-ban.

Bocs, de nem tudom, milyen ismeretekkel rendelkezel.

Lehet hogy telepítened kellene a hangkártyát, vagy a vezérlőpultban a Hangok és audióeszközök varászlóval megkeresni a megfelelő drivert.

Ha olyan XP-t telepítettél, ami átment az eredetiség vizsgán, 1-2 napon belül úgyis kapsz 100-150 frissítést, ami mindent tartalmaz.

2012. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
MKPayert akartam írni.
2012. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van elég hely bőven, igazából nem vagyok teljesen hülye a gépekhez, szerintem annyi itt a baj, hogy nem megfelelő a driver amit feltettem...de ehhez a konfighoz nem nagyon találok másikat...az eszközkezelőben már többször próbáltam ezekhez illesztőprogramot keresni,frissíteni de nem talál semmit, illetve amit talál azt már egyszer eltávolítottam mert nem jó és mindig ugyanazt akarja feltenni...az mkplayer még nincs fent de nem hiszem,hogy segít ezen a problémán , mert itt drivergond van,én SMplayert és KMplayert használok...sehol sincs hang
2012. szept. 9. 14:08
 10/10 A kérdező kommentje:
HA bárki találna esetleg megfelelő drivert legyen szives belnkelni ide..köszönöm
2012. szept. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!