Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat sok játék max...

Miért szaggat sok játék max beállítások mellett a gépemen?

Figyelt kérdés

De csak a kis gépigényű játékok. GTA 4, meg BF3, meg minden komolyabb játék simán megy maxon, míg pl. a Total War Shogun, meg DIRT 3, F1 2011 meg szaggat.

CPU: AMD FX 4170 4.2GHz, VGA: Sapphire HD7850 2GB GDDR5, RAM: 8GB DDR3 1333MHz Kingmax.

Frissítettem már a videókártya driverjét is, de nem változott semmi. Ja és csak 1024x768-as felbontáson játszom, mert pici a monitorom.


2012. szept. 9. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet, hogy a DirectX-el függ össze?
2012. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát arra a felbontásra teljesen felesleges volt az az állat VGA-t megvenned.

Szerintem minél hamarabb szerezz be egy FullHD monitort, de ha arra nem lenne keret akkor jó lesz átmenetileg egy 1366x768-as vagy 1280x720-as.

Mert így most ha jól tudom CPU limited van, de megvárom mit mondanak az okosok. :)

2012. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így igaz, kis felbontásnál a CPU dolgozik de mocskosul, a VGA meg röhög a markában. Igaz, szerintem ettől még nem kéne akadoznia, de nagyobb monitort mindenképp szerezz be, mert a procid "halálra" dolgozza magát. :)


Egyébként minden driver friss? Buherált Windows-t kerüld el, illetve ha van a játékokhoz patch azt rakd fel.

2012. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Monitor majd karácsonykor lesz (gondolkodom a 3D-ben), csak azért először vga-t vettem, mert igazából két választásom volt. Vagy lesz nagy monitorom, de integrált videókártya, vagy szép játékok, de kis monitor, és akkor már nekem az utóbbi tetszett jobban, de mindenképp cserélni fogom. Windows 7-em eredeti, patchek fent vannak. Csak az az érdekes, hogy régi gépemen (Intel Dual 2.5GHz proci, Sapphire 4850 512MB vga, 2GB DDR2 RAM) ilyen Dirt 3, meg hasonlók maxon mentek 25-30 FPS-sel, ugyanezen a monitoron.

2012. szept. 9. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!