Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az alabbi oldalon levo...

Melyik az alabbi oldalon levo VGA-k es procik kozul ar-ertekben a legjobb ~20-40e Ft magassagban?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz ehhez az oldalhoz? Itt minden olyan drága, hogy még házhoz vitellel is olcsóbb egy pcx-iponról rendelni. Most így kapásból ránéztem a hd 6870re és speciel egy 6-7ezerrel drágább ott mint máshol, hd 7770 5ezerrel procikat meg se néztem.
2012. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
VGA-kból HD7750 és HD6750-est mondanám; Procikból AMD Phenom II X4 Black Edition 965 3,4GHz, AMD Phenom II X2 Black Edition 565 3,4GHz, Intel Core i3 2120 3,3GHz,Intel Core i3 550 3,2GHz. Ha erről az oldalról szeretnél vásárolni, szerintem ezek jók. Viszont nézz fel hardverapro.hu-ra én ott találtam magamnak proesszort. Remélem nem mondtam nagy hülyeséget :)
2012. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a 2. hozzaszolast, az elso teljesen hasznalhatatlan. Lecci probaljatok a kerdesre valaszolni, ha mar hozza szeretnetek szolni, es tenyleg segiteni. Valaki mas esetleg? :)
2012. szept. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!