Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Boot probléma? Ujratelepítés...

Boot probléma? Ujratelepítés után.

Figyelt kérdés
Ujra húztam a gépemet(w7)telepítés rendben felment és amikor ujjra indul a gépem csak fekete képernyő fogad bal felső sarokban villogó kurzorral.Ugyanezt a lemezt már egy éve felraktam és most nem megy.Fizikálisan helyet foglal a vinyón de nem indul.Boot sorrendet már minden variációban probáltam. HELP
2012. szept. 7. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csatlakoztass le a gépről minden az inditáshoz nem feltétlenül szükséges dolgot, usb eszközök, egyéb meghajtók és csak egy memória maradjon benne.
2012. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak egy egér van (usb)és egy billentyűzet (ps2)a gép jótállásos le van ragasztva tehát belenyúlni nem fogok.Sata merevlemez és sata dvd van benne biosban azt mondja hogy primary ide master not detected

Secondary ide not detected

sata hdd samsung

sata dvd

Boot menüben meg 1 boot samsung

2 boot cd-dvd

2012. szept. 7. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Egér és a keyboard felvillan? Merevlemez visszajelző tök sötét, olvasást jelez vagy világit folyamatosan?

Vedd ki a dvd lemezeket a meghajtókból. Húzd le az usb-s egeret.

Ha nem tudsz belenyúlni sok mindent nem tehetsz, még mindig memóriának tünik.

2012. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A problémám félig megoldódott.Ha bedugok bármilyen pendrive-ot simán elindul az oprendszer ennek hiányában villogó kurzor.Megy vissza garis javításra csak nem fér a fejembe mi lehet a gondja.
2012. szept. 8. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!