Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD fx-8120 proci és Kingston...

AMD fx-8120 proci és Kingston memória kérdés? Probléma lehet ezzel? Ha igen hogy és hol mit állítsak át?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal beszélek skype-on és ő azt mondja, hogy valami nem stimmel az új gépemen.

Kettő problémám lenne:


1. Memória probléma - 1600MHz-s ddr3-mas memóriát vettem, de a gép csak 1333MHZ-snek ismeri fel. Mit lehet vele tenni? Hol lehet a biosban ezt megoldani?


2. Processzor probléma - Állandóan ingadozik a processzor órajele 1400-3700MHz között. Mi lehet a probléma, hogy lehet ezt a problémát a biosban megszűntetni/megoldani?


Megjegyzés: Alaplapom: Asus M5A97 | Windows 7 Ultimate | FX-8120 processzor 3,1GHz


Kösz mindent segítséget.



2012. szept. 7. 16:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm mindannyiótok segítségét! A memória az nem is annyira volt vészes, csak én mint "tudatlan" a procitól kicsit megijedtem. :)
2012. szept. 7. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!