Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ultrabookokat ajánlotok...

Milyen ultrabookokat ajánlotok? Lehetőleg indokkal

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Főleg semmilyent, mert azon kívül hogy szép és drága semmi extrát nem nyújt. Mennyid van rá?
2012. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mennyiért, mire használnád, és vannak e spec igényeid (játék, nagy akkuidő, kicsi/nagyobb képernyő, melegedés/hűtés stb.)

és reálisan válaszolj, 200ért játékos ultrát nem fogunk mondani...

2012. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
max 200k persze nem mindet akarom rá költeni. Hordozhatóság a fő szempont és persze az is hogy ne egy gyenge gép legyen. (itt nem arra értem hogy BF3-mal meg Crysis2-vel akarok játszani) szimplán annyi hogy rendesen lehessen használni. Samsung N145P-nél erősebb hardver
2012. szept. 3. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:

itt nézegess:

[link]

2012. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ultrabook (szerintem azok nem érik meg az árukat), de ezt a kettőt ajánlaná, igazából két külön árkategória, te tudod melyik lenne a jobb és hogy mennyit akarsz rákölteni.

[link]

[link]

2012. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek nem teljesen Ultrabookok. Nem SSD, hanem HDD tárasak, de elég gyorsak és nagyon könnyűek. Ráadásul a Fujitsu gépek megbízhatóak.


[link]


[link]


Még esetleg ezt tudom ajánlani. Ez sem ultrabook, de még a könnyen hordozható kategória és elég gyors is.


[link]

2012. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BM-Striker ***** válasza:
Semmilyent se, inkább vegyél egy normál vastagságút, vagy egy sub-ot.
2012. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
series 9
2012. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!