Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1000gb-s HDD-dét 2 particióra?

1000gb-s HDD-dét 2 particióra?

Figyelt kérdés

1000gb-s Samu HDD-m van, ami ugye nem pontosan ezer hanem 9XX valamennyi. Na most ha én mondjuk megadok a rendszernek 50gb tárhelyet, akkor kell majd egy másik partició a cuccaimnak. Az a kérdés hogy,hány GB-s legyen a 2. partició?

Mert nem szeretném ha kárba menne bármennyi hely is.


2012. szept. 2. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha már van 1TB-os vinyód, ne adj a rendszernek 50-et, szerintem mehet neki a 100, a másiknak meg felhúzod a csuszkát és max lesz, vagy ha win7-et raksz fel, ott úgyis irja hogy mennyi a felhasználatlan hely, beírod azt kész
2012. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Win7 ultimate 64 bit, és hol irja ki ezt?
2012. szept. 2. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
ha már felraktad a rendszert akkor start menü-> írd be hogy partíciók (létrehozása és módositása... majd kifogja dobni) ott lesz kogy kötet zsugoritása, kötet kiterjesztése, stb.
2012. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A WIN7-el is tudsz partíciót csinálni és a telepítőlemezzel is. Mind a kettő alapból felajánlja a maximális méretet, amit te elfogadsz és annyi...
2012. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, értem. ment a zöldkéz.
2012. szept. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!