Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios frissítés után vagyok,...

Bios frissítés után vagyok, minden oké, csak lenne egy kérdésem. Nos?

Figyelt kérdés
Alaplap: Gigabyte 970GA-D3, Processzor: FX-4100. A legfrissebb bios verzió a 10-es, én a 9-est tettem fel. Teljesen oké volt minden, de amikor bekapcsoltam a gépet, csak kettő processzor magot mutatott a négyből. Kicsit meglepődtem, mert a processzort teljesen helyesen azonosította a rendszer. Hát mondom megnézem a BIOS beállításokat. Minden oké volt ott is, csak az új biosban bejött egy olyan beállítás, hogy az integer magokat "párosítja" szóval, a két modul-t 1-1 magnak vette. A kérdésem, ez vajon növeli a teljesítményt vagy nem? Semmi különbséget nem vettem észre, és a "barátomagoogle" sem adott épkézláb magyarázatot.

2012. aug. 30. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsabb nem lesz, csak "párosítja" a magokat, ahogy írta. Ennyi...
2012. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. aug. 30. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!