Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a monitor...

Miért nem indul el a monitor a számítógéppel?

Figyelt kérdés
Tegnap összeraktak nekem egy gépet magyarországon, meg is lett próbálva minden ment (a monitor is). Ma elmentünk olaszországba (ott lakunk) és összeraktam mindent, de ma már nem ment a monitor (csak a gép)! Mi lehet a baj? Azt írta ki a monitor hogy No video imput. Kipróbáltam egy másik monitort is ott azt írta ki hogy NO CONNECTION. Lehet hogy út közben valamelyik kábel kicsúszott a helyéről (mert van 2 kábel ami nincs sehova sem bedugva)?
2012. aug. 28. 20:32
1 2
 1/11 tamasoft ***** válasza:
Kikapcsolt állapotban vedd le róla az oldalát, és a VGA kártyát (videokártyát) óvatosan mozgasd a helyére, és ha csavaros, egy csavarhúzóval húzd meg. Ez egy tipikus szállítási hiba szokott lenni.
2012. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy videó kártya mozdult el, vagy nem jól kötötted össze a monitort a géppel.
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy jól kötöttem össze!
2012. aug. 28. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:

A monitor kábel nincs a helyén. Azt kell megnézni.

Ha a videókártya lenne elmozdulva, de a kábel nem, akkor fekete lenne simán a kép, vagy átváltana energiatakarékos módba.


Mellesleg: itthon olcsóbb a PC, mit Olaszországban???

2012. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magyarországon olcsóbb... Amúgy biztos (100%) hogy jól dugtam mindent össze! Nagyon fontos lenne ez nekem mert elég sokba került a gép (310.000 FT) mert nagyon erős!
2012. aug. 28. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
HDMI kábeles?
2012. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem HDMI kábeles...
2012. aug. 28. 21:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ha megpróbálom hogy megy-e, és nem megy akkor hogyan kapcsoljam ki? Ha kihúzom vagy kikapcsolom hátul a kapcsolón akkor az nem tesz neki jót vagy? Van valami gyorsbillentyű kikapcsoláshoz?
2012. aug. 28. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Hosszan lenyomva tartod a bekapcsoló gombot :)

De szerintem attól se lesz sok baja ha "hátul" lekapcsolod, csak azzal áramtalanítot amit írtam azzal meg kikapcsolod.

Viszont a problémádra nincs sajnos más ötletem :(

2012. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már megoldtam! A videókártyához kell dugni (a DVI-be) ezért kell hozzá egy DVI-VGA átalakító.
2012. aug. 29. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!