Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok olyan laptopokat,...

Mondanátok olyan laptopokat, amiknek az akkumulátora ha feltöltöm sokáig bírja olyan 7 óránál továbbra gondoltam?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
MacBook Prók.
2012. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen használat mellett...

energiatakarékos felhasználásnál (könyvolvasás, zenehallgatás) szinte mindegyik újabb alacsony fogyasztású gép hozza a 7 órát.

filmnézéshez már kell egy, kategóriáján belül az átlagosnál nagyobb akku, és hozzá az alacsony fogyasztású rendszer (pl. c60as netbook 6 cellás akkuval, vagy ulv procis gépek több mint 50 wh-s akkuval); vagy eleve egy rohadt nagy akku kell a gépbe (pl. 90 wh-s, de az már egy kisebb téglának felel meg...)

max terhelésen pedig akkor fogja bármely gép tovább bírni, ha egy 10 kilós kocsiakkut is magaddal viszel...

2012. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyamatos netezés közbeni használatra gondoltam, de nem filmnézés vagy zenehallgatás csak böngészésre.
2012. aug. 28. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint írtam, az Apple veri a mellét egyedül, hogy az új retinakijelzős MacBook Pro 7 órán keresztül bírja. De hogy ebből mi igaz, azt a fene se tudja. Meg hát, azok a MacBookok csillagászati áron vannak.
2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a Macbook Air-re is azt írják, hogy 7 órát bír csak azt nem írják, hogy milyen terhelés mellett tud ennyit.
2012. aug. 30. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!