Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb tablet?

Melyik a legjobb tablet?

Figyelt kérdés
Egy tophármas listát várok érvekkel!

2012. aug. 28. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Én meg a buszt várom gondolom nem kell érvelnem!
2012. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Golan Trevize ***** válasza:
Nincs "legjobb".
2012. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

iOs: Ipad3

Android: Asus Transformer Pad Infinity

win: nekem személy szerint a c60assal szerelt Acer Iconia Tab-ok jönnek be, a többi atomos jószág, így eleve kizárva

2012. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem a most megjelent samsung galaxy note2 a legjobb,bár ez az én véleményem.
2012. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
65%
Az iPad ! Az android azért nem jó mert 1 alkalmazást 50 féle géphez kell optimalizálni egyszerre. Az iPad nél viszont csak 1 féle készülék van és csak arra az egyre kell csinálni a programot. A lényeg az, hogy nem lehet jó ugyan az az alkalmazás pl: 3" ht
2012. aug. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Htc n meg ugyanaz a 10" tab en. Bocs hogy 2 komment be írtam!
2012. aug. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Golan Trevize ***** válasza:
44%

iPad-ről mindenkit lebeszélnék.

Olyan alapvető dolgok hiányoznak belőle, mint a true multitasking, a normális szövegkijelölés, copy/paste, valamint semmivel sem szabványos, és semmivel nem működik együtt, aminek a hátulján nem virít egy alma jel...

2012. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az előző nagy hülyeséget írt, van benne copy/paste, szövegkijelölés, multitasking, és szerintem még mindig több mindennel kompatibilis mint egy Android tablet. Nekem iPadem van, és nagyon meg vagyok vele elégedve, és ezt nem alapszintű felhasználóként mondom. Igaz hogy zártabb a rendszere mint az Android, de szinte így is mindenre jó, a kísérletezgetésre meg ott van a rendes számítógép.
2012. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:

Az előző nem érti, miről beszélek.


- Nincs benne NORMÁLISAN használható copy/paste. Eleve nem lehet csak úgy tetszőlegesen kijelölni a szöveget, ha "belekattintok" egy szövegbe, nem oda megy a kurzor, hanem random helyekre a környékén.

- CSAK Apple termékekkel kompatibilis. Már a töltője sem szabványos. Csak iTunes-szal lehet rászinkronizálni dolgokat (ugye, felirendszer szinten nem férsz hozzá...), ami a konvertálás miatt lassabb, mint amikor felhőbe töltöm fel a gépemről a dolgokat.

- NINCS valódi multitasking. Csak az éppen előtérben levő alkalmazás fut. Pl. A Dropbox nem tölt fel, ha háttérbe teszem. Üzenetküldő programok notificationnel jelzik ugyan, hogy jött új üzenetem, de csak akkor töltik le az üzeneteket, ha előtérbe hozom az alkalmazást. Safari elkezd betölteni egy oldalt, ha háttérbe teszem eközben, megállítja a betöltést. Stb.


Ezt gyakorló iPad és Android felhasználóként mondom.

2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hasznos infó! ....
2012. szept. 4. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!