Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen windows 7et? Többi lennt.

Milyen windows 7et? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok,bocsi,h ide írom ismét,de Toshiba satellite L850-13U (i5 processzor,8gb ddr3 ram és 2gb os ati radeon HD 7670 videókártya) típusú laptopra milyen win7et ajánlanátok? Úgy értem,h ultimate 64 bit,stb.. fel tettem az ultimate 64bitet és nem ismerte fel a videókártyát,csak illesztőprogrammal,és azután folyamatosan kék halált kapott,előre is köszönöm a segítségeket!

2012. aug. 27. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érdekes. Talán rossz Windows 7et tettél fel? Home Premium nagyjából minden mezei júzernek bőven elég. 64bit legyen mindenképp a 8GB RAM miatt.
2012. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ultimate szerintem felesleges, bőven elég a Windows 7 Home Premium. Ennek a memória limitje 16 GB, valószínűleg ennél több memória nem lesz a gépedben.


Amit feltettél VGA drivert vagy nem win7-re való, vagy 32 bites illesztőprogram.

A 64 bites illesztőprogramot a gyártó oldaláról tudod letölteni:

[link]

2012. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben,fel teszem a home premiumot és meglátom,de nem értem miért nem adtak a videókártyához CD-t :S
2012. aug. 27. 12:04
 4/4 A kérdező kommentje:
inkább maradok az ultimatenel, csak az a baj hogy onnantól kezdődtek a kék halálok miután találtam a videókártyára drivert:D most veszek majd hűtőt alá ma,nem tudom,hogy számít e...de azért megpróbálom:DD
2012. aug. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!