Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 102°C-os processzor? Segítség

102°C-os processzor? Segítség

Figyelt kérdés

[link]


Ez mégis mi? :O


fx6100-as gyári hűtővel. ez tényleg felment 102-re vagy csak bugos a core temp? Csak minecraftoztam fél órát... máskor 3 óra skyrim meg saints row 3 után is csak max 70 szokott lenni... A gépet 1 hónapja vettem ipon.hu-ról.



2012. aug. 26. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet a gyári hütőnél nagyobb hütőre lesz szükség :D
2012. aug. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyszerű azt mondani...


De nem hiszem hogy a hűtő a baj mert amint már leírtam, 3 óra skyrim után is csak 70 volt.

2012. aug. 26. 03:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a program bugos, próbáld ki mésik progikkal, nekem FX4100-am van és az alaplaphoz csapott progi, a speedfan, az aida64, és hasonszőrű társaik mind-mind más hőmérsékletet mutatnak.
2012. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Psyho ***** válasza:
szerintem bug. Most nem vagyok benne biztos, de amennyire emlékszem102 °C nál már le is kapcsol a proci.
2012. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas bug. Nekem egyszer 185 fokot mutatott:)
2012. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért , lehet tükörtojás sütésre alkalmas (de sajnos bugos mint mondtátok és ez a vicc gagyi lett a végén :D) Amúgy félóra minecraft után számíthattál rá hogy bugos , a Skyrim jobban megerölteti.
2012. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is azt hittem hogy bugos csak mert ilyet még soha nem mutatott, nem hogy még minecraft-tól :)
2012. aug. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!