Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a 9800GT-mnek?

Szabesz7 kérdése:

Mi a baja a 9800GT-mnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Galaxy 9800gt 512mb-s videokártyám! Olyat csinált, hogy a monitornak nem megfelelő felbontást próbált választani ez által vagy elcsúszott a kép, vagy az indítás előtt kiírta a monitor h válasszak másik felbontást! Nvidia legfrissebb driverét tettem fel, aztán leszedtem és próbáltam egyel előzőt feltenni és a helyzet nem változott! Gondoltam újra teszem a Win7-t és ekkor már azt csinálta h a monitor kiírta, hogy "no signal detected" nem boldogulok! kártya meghalt?



2012. aug. 25. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Asztalon jobb klikk -> Tulajdonságok -> Beállítások -> Speciális -> Ki ad egy ablakot majd ott a Monitorra katt -> Tulajdonságok -> Majd megint kidob egy ablakot ott Illesztőprogram -> Frissítés felűről a második majd tovább és befejezés hátha jó lesz nekem akkor adta ki hogy no signál amikor a ram meg a vidi kártya haldoklott
2012. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha átrakom a másik gépembe ami rendesen megy most is és ha azzal is azt csinálja, akkor a kártyának "hellokity" van? ha pedig nem akkor pedig a ramnak van annyi.. bár az új DDR3-s bár semmi sem elképzelhetetlen! Vaterán vettem a kártyát és azt írta az eladó aki 100% minősítésben volt és nem 1db adás-vétellel, hogy hibátlan!
2012. aug. 25. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lesz a legegyszerűbb ha a gépedben egyesivel kicserélsz mindent és megnézed hogy melyik a rossz egyből kifog derülni ! :) vagy kipróbálsz mindent egyesével ahogy leírtad nem biztos hogy éppen ram gond van lehet más gond is de a legnagyobb valószínűség a videókártya
2012. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!