Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Intel celeron pentium...

Van egy Intel celeron pentium 4-es (1,80 GHz) 1.793 MHz procim és szeretném feljebb húzni a teljesítményét? Hogyan tegyem lehetőleg egyszerűen.

Figyelt kérdés
Már nem ez az első alkalom hogy húzok procit eddig már tuningoltam egymagos 3.06 GHz-ről 3.64 GHz-re; kétmagos 2.60 GHz-ről 3.41 GHz-re. Mindezt alap hűtéssel és a BIOS-ba minden féle program nélkül. De nálam a BIOS-ba amikor belépek és átmegyek az "Avenced" fülhöz nincs olyan hogy "CPU configuration" vagy "JumperFree" vagy ehhez hasonló (BIOS-tól függően) ahol "CPU freqvency" ha jól írom "manual" -ból én tudjam megadni a MHz értékét ami alapból 133 vagy 200 MHz szokott lenni tapasztalataim szerint. A BIOS -om régi nem tudom hogy milyen verziójú és BIOS cserét meg nem akarok csinálni. Alap hűtőm van ami viszonylag jól bírja húzást szerintem, de nem is akarok új procit venni. Kezdő vagyok még szóval az FSB meg az ehhez hasonlószakszavakat ha lehet kerüljétek.

2012. aug. 24. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!