Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális hogy a vtx3d...

Az normális hogy a vtx3d hd6750-em 90C-körül van a játékok alatt?

Figyelt kérdés
pl crysis 2 és gta 4? szobában 29 fok van eddig csak 80 körül volt a max neki, ez az oka akkor?
2012. aug. 24. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az, de kicsit sok. Ha gondolod vidd vissza, kicserélik 2 hét alatt.
2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hazardteam ***** válasza:
Ennyit bír a hűtője. Nézegettem képeken, valami hőcső nélküli bordának tűnik max, de alig látszik. Azt ne feledd, hogy ilyenkor eleve melegebb levegőt fúj arra a szerencsétlen bordára, amihez, ha zárt a házad akkor még a többi, házban lévő részegység által termelt hő is hozzáadódik.
2012. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na most akkor 90 vagy 80 fok? nem mindegy. A 80még határeset, a 90már szerintem nem egészséges.
2012. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hazardteam ***** válasza:
Ott írja, hogy "eddig". Most Xtra meleg van a szobájában, mivel kánukula van, még pár napig, arra utalt. Én addig, míg nem lesz hűvösebb az idő, levenném a ház oldalát és ráirányítanék egy kicsi szobai ventilátort. A hűtőcsere nem túl olcsó mulatság, ráadásul simán lesarkazhatja a chipet, ha nem ért hozzá, vagy nem elég körültekintő stb.
2012. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszi akkor leszedem még vasárnapig az oldalát :D
2012. aug. 24. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg kicsit sok, de vannak kártyák, amik ilyen melegek meg még 90.. mondjuk nem is merem a karit.. de aszem csak 100+ on van károsodás, és ha túl melegedne magátol leáll a gép... elvileg:D
2012. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!