Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom kicserélni 2...

Hogyan tudom kicserélni 2 asztali gép winchesterét?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek a gép belsejéhez. Az asztali gépemben tropára ment a winchester és kiakarom cserélni egy másik asztali gép winchesterével. Csak kiszedem a 2 winchestert kiszedek 2 kábelt bedugom az újba, és nem kell semmi illesztő program és már működni is fog?

2012. aug. 23. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell, csak ne legyen áram aratt a gép, mert nem jó ötlet úgy benne turkálni.
2012. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy windows telepítést nem árt utána csinálni. Na ott majd fel kell tenni egy csomó drivert...
2012. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak az az egy vinyó volt a gépben és pont az volt a rendszeré, akkor logikus.
2012. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sikeresen kicseréltem a 2 winchestert. Kivettem, beraktam, bekötöttem. A sípoló hang is eltűnt. VISZONT bekapcsoltam a gépet, és msot nemtudom ellenőrizni, hogy jó-e a gép, mert A monitor nem kapcsol be. Vagyis nem érzékeli a gépet, a monitor jól be van dugva, júl rá van csatlakoztatva, de SEMMI. Ötletek???
2012. aug. 23. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Sípoló hangról eddig nem volt szó, 90%, hogy nem a vinyóval van ott (csak) a baj. VGA tápcsatit nem húztad le véletlen, nem lazult ki a helyéről? Memóriák?
2012. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi tudok, hogy szarakodott a gépem, majd elvittem informatikushoz, ott lefuttattak valami hiba keresést és azt mondták, hogy hamarosan tönkre fog menni a winchesterem és a sípoló hang is erre utal. Na most én oda akartam adni öcsémnek a gépet ezért kicseréltem a 2 winchestert, hogy jó legyen. Mikor a rossz winchester volt benne, legalább elindult, csak a windows nem töltött be. Viszont most, hogy kicseréltem MEGSZŰNT a sipoló hang, szóvla az rendbe jött. Viszont a monitor nem kapcsol be. Pedig nem buheráltam a winchesteren kivül semmit. Így ötletek ?
2012. aug. 23. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Indítsd el winchester nélkül. Ha elindult a régivel a gép, akkor formázni kellett volna, elképzelhető, hogy haldoklik és így tényleg cserére szorul, de akármit nem rakhatsz bele - milyen típusú az ami elromlott és milyen az, amit beleraktál? Milyen alaplapod van?.
2012. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

-Alaplap: --Gigabyte GA-965P-S3 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)--

-Winchester: --320GB SAMSUNG HD322HJ ATA Device (7200 RPM, SATA-II)--

Új Winchester:

Valami Hitachi 40gb Sata

2012. aug. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!