Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kattog a winchester, meddig...

Kattog a winchester, meddig bírja még?

Figyelt kérdés
Néha kattog a winchesterem, és sok helyen olvastam, hogy valószínűleg tönkre fog menni. Kb meddig fogja még bírni? 1 hete kezdte el csinálni. Egyébként semmi változást nem vettem észre a gépen, szóval működik minden normálisan, csak azért jó lenne tudni, hogy meddig bírja még.

2012. aug. 23. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet 1 nap, lehet hogy még évekig, fontos anyagokat azért már nem tárolnék rajta.


Nézd meg a HDD Sentinel programmal mit ír ki rá.

2012. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintű kattogás normális, a fejmozgás miatt van.
2012. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó de ezelőtt nem volt semmiféle kattogás, azért ijedtem meg egy kicsit.
2012. aug. 23. 14:36
 4/7 A kérdező kommentje:
megnéztem ezzel a programmal, azt írja, hogy még 49 napig bírja. Mennyire lehet hinni ennek? mert semmit hibát nem írt ki, minden normálisan működik. Akkor mégis miért csak 49 napig bírja már?
2012. aug. 23. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem kell komolyan venni, a kondíció a lényeg, alatta pedig kiírja ha hibás, vagy gyenge szektorokat talált.
2012. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kondíció 35%-os, és 49 hibás szektor van. ezek alapján mit gondolsz? bírja még?
2012. aug. 23. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom meddig bírja még, nem vagyok jós :), de ebben az állapotában erőteljesen csereérett. Kérdés milyen ütemben gyártja a hibás szektorokokat a továbbiakban. Működni még akár sokáig is működhet, nem is ezzel van az igazi probléma, hanem azzal hogy a rajta tárolt anyagaid egyszer csak eltűnnek, vagy olvashatatlanná válnak.

Fontos anyagokat, családi videókat fotókat már ne tárolj rajta, én cserélném a helyedben.

2012. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!