Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy videókárty...

Szeretnék venni egy videókártyát de hogyan rendeljem meg?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy romániában lakom de nem tudok románul mivel erdélyben nőttem fel és jelenleg is ott vagyok és sajnos csak román oldalakon kapok sapphire radeon hd6770-t es mivel nem tudok romanul hiaba rendelem meg ha telefonon felhivnak es o nem tud magyarul en meg nem tudok romanul:( És magyarból hiába rendelek csak ft-t fogadnak el ami nincs meg am is dragabb lenne a szallitas apum tud romanul de o nem egyezik bele hogy megvegyem a kartyat pedig a sajat penzembol lenne szoval tudna valaki valamilyen erdélyi pc oldalt ahol arulnak videokartyakat is?Persze a fizetőeszköz ron kellene legyen:)

2012. aug. 21. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy kellene csinálnod hogy a kiszemelt webáruházat te hivod fel még a megrendelés elött, akiknél van magyarul értő azoktól rendeled.
2012. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó ötlet annyit megtudok kérdezni hogy tud-e magyarul?
2012. aug. 21. 14:07
 3/3 A kérdező kommentje:
itt egy oldal kaptam is kartyat fel kell hivjam [link]
2012. aug. 27. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!