Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » üdv. Van nekem egy intel p4...

üdv. Van nekem egy intel p4 2,8 ghz procim és fel szeretném húzni biztonságosan.2,8ghz hűtővel meddig lehet húzni és hogyan kel pl:3ghz-ig lehet 2,8 as hűtővel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

vegyél:

Pentium 5 Triple-Core 2,77GHz

2012. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de így ahogy elmondtam nem lehet?vagy is ahogy a kérdésben volt.
2012. aug. 16. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
a kónákrészét átállítod biometrikusra, a duvalt meg vagy temperamentumosra vagy kirajzolósra. csak akkor tudod a processzort húzni ha az bordázott vagy alsóhasitású.
2012. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ebből nem sokat ártettem de ha a procimat lehet húzni esetleg egy videót kaphatnék ahonnan megtudnám nézni hogy hogy kel.
2012. aug. 16. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem esett volna le arra szeretünk volna célozni én legalábbis mindenképp hogy ezt a procit ne húzd sehova ha csak nem tudsz venni új gépet

ha meg nem akkor netezni, filnezni tudsz nem?

játszani meg amivel most tudsz csak azzal tudsz 200MHz töl még semmi nem lesz jobb inkább csak rosszabb

de még 4-5GHz el sem érnél semmit az pedig képtelenség

ha lesz új géped akkor majd gyakorolj ezen ha érdekel tuning

.

prohardver tuning szájbarágósan

google ban erre az elsö találat azthiszem

olvasgass

tuning nem arról szól csak hogy na felhúzom órajelet és minden jó

és melesleg nem is ok nélkül szoktak

igaz sokan ugymond csak szórakozásból vagy mert megtehetik mert volt pénzük tuninghoz optimális hardverekre

2012. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem.
2012. aug. 16. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!